הנקה נתפסת כפעולה טבעית ופשוטה להזנת תינוק במזון הטוב ביותר עבורו בדרך נכונה ובריאה. חלב-אם מותאם לצרכיו של התינוק, תמיד זמין, תמיד בטמפרטורה הנכונה ותמיד סטרילי.

המציאות עלולה לעיתים להיות מתישה ומתסכלת. נשים רבות מרגישות תחושות של כאב ובלבול בקשר להנקה. ברקע, יש את הקולות שבן הזוג משמיע, שהאימא מביעה ושהחמה מחווה.

רוב הקשיים המתעוררים במהלך ההנקה ניתנים לפתרון באמצעות מידע והדרכה מקצועיים, תמיכה וסבלנות!

המלצה: הכנה להנקה רצוי לעשות עוד לפני הלידה.
טיפ: זכרי שהנקה היא תהליך ומיומנות שנרכשת.

"אבישג - הורות בראשיתה" מקיימת הדרכת הנקה במתכונת כפולה:

• הכנה להנקה (לפני הלידה)

יתרונו של מפגש זה שהוא נערך עוד בשלב ההיריון (טרום הלחץ וההתרגשות הרבה), ומאפשר הבנה בסיסית ומסודרת לגבי הנקה בזמן רוגע ושלווה. מפגש ההכנה נותן בסיס להבנת עקרון הזנת התינוק בחלב אם. במסגרת המפגש נעסוק בחשיבות הביות ובהנקה בעיקר מההיבט הפיזיולוגי שלה: איך נוצר חלב אם, מה משפיע על ייצורו, איך "מנהלים" נכון הנקה, מה נחשב לתקין ונורמאלי, איך מזהים סימני רעב, מתי לפנות לקבלת עזרה. נלמד על תנוחות בסיסיות ותפיסה נכונה, כל זאת, על מנת שתוכלי להתחיל את ההנקה האמתית ב"שד ימין"!.

• ביקור בית (אחרי הלידה)

יצאת מבית החולים, את אחרי לידה לעיתים כואבת, מבולבלת ומתוסכלת. ברוב המקרים כאבים ופצעים מקורם בחיבור ובתפיסה לא נכונים של השד. פעמים רבות, המידע שניתן לנו לגבי ניהול ההנקה, מבולבל, מלא סתירות ונשען על מיתוסים שגויים. אני מאמינה שייעוץ הנקה ותמיכה צריכים להינתן בסביבתה הטבעית של האישה. מתוך תפיסה מקצועית זו, אני עורכת ביקורי בית באזור המרכז ונותנת הדרכה מלאה בכל הקשור לניהול הנקה, זיהוי סימני רעב, תפיסה נכונה, סימנים שהתינוק יונק כשורה וגם...."עושה סדר" בהמולה הגדולה....

לשאלות דחופות וייעוץ מיידי בנושאי הנקה התקשרו: 052-2585781

לפרטים והזמנת הדרכת הנקה